TNPW1210100RFETA
- 型號描述:
100 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
RES 100 OHM 1% 1/3W 1210
- 型號:
- TNPW1210100RFETA
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 100 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 0.333W, 1/3W
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.030" (0.75mm)