TNPW1206499RBEEA
- 型號描述:
499 Ohms ±0.1% 0.52W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES 499 OHM 0.1% 0.52W 1206
- 型號:
- TNPW1206499RBEEA
- 品牌:
- Vishay Dale
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 499 Ohms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.52W
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- 1206
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)