TNPW120623K2FHTA
- 型號描述:
23.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
RES 23.2K OHM 1% 1/4W 1206
- 型號:
- TNPW120623K2FHTA
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 23.2 kOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Composition
- Thin Film
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±50ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- 1206
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)