首頁 > Vishay Dale代理商 > TNPW0805348RBEEA
影像僅供參考,以產品規格為準
TNPW0805348RBEEA
型號描述:
348 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES 348 OHM 0.1% 0.26W 0805
型號:
TNPW0805348RBEEA
品牌:
Vishay Dale
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
348 Ohms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package
0805
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)