TNPW06034K99BETA
- 型號描述:
4.99 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
RES 4.99K OHM 0.1% 1/10W 0603
- 型號:
- TNPW06034K99BETA
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Resistance
- 4.99 kOhms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.1W, 1/10W
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Supplier Device Package
- 0603
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)