首頁 > Vishay Dale代理商 > TNPW060332K4BEEA
影像僅供參考,以產品規格為準
TNPW060332K4BEEA
型號描述:
32.4 kOhms ±0.1% 0.21W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES 32.4K OHM 0.1% 0.21W 0603
型號:
TNPW060332K4BEEA
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
32.4 kOhms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.21W
Composition
Thin Film
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package
0603
Ratings
Size / Dimension
0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)