首頁 > Vishay Dale代理商 > TNPW060323K7FHTA
影像僅供參考,以產品規格為準
TNPW060323K7FHTA
型號描述:
23.7 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
RES 23.7K OHM 1% 1/10W 0603
型號:
TNPW060323K7FHTA
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
23.7 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.1W, 1/10W
Composition
Thin Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package
0603
Size / Dimension
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)