首頁 > Vishay Dale代理商 > TNPW060323K7BHEA
影像僅供參考,以產品規格為準
TNPW060323K7BHEA
型號描述:
23.7 kOhms ±0.1% 0.21W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES 23.7K OHM 0.1% 0.21W 0603
型號:
TNPW060323K7BHEA
品牌:
Vishay Dale
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
23.7 kOhms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.21W
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Supplier Device Package
0603
Size / Dimension
0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)