TNPW060322K1BEEA
- 型號描述:
22.1 kOhms ±0.1% 0.21W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES 22.1K OHM 0.1% 0.21W 0603
- 型號:
- TNPW060322K1BEEA
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Resistance
- 22.1 kOhms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.21W
- Composition
- Thin Film
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Supplier Device Package
- 0603
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)