首頁 > Vishay Dale代理商 > TNPW060310K0BEEA
影像僅供參考,以產品規格為準
TNPW060310K0BEEA
型號描述:
10 kOhms ±0.1% 0.21W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES 10K OHM 0.1% 0.21W 0603
型號:
TNPW060310K0BEEA
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.21W
Tolerance
±0.1%
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Size / Dimension
0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Composition
Thin Film
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
0603
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Failure Rate
Resistance
10 kOhms