TNPW040232K0BEED
- 型號描述:
32 kOhms ±0.1% 0.13W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES 32K OHM 0.1% 0.13W 0402
- 型號:
- TNPW040232K0BEED
- 品牌:
- Vishay Dale
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 32 kOhms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.13W
- Composition
- Thin Film
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Supplier Device Package
- 0402
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.016" (0.40mm)