PHPA2512E2000BST1
- 型號描述:
200 Ohms ±0.1% 2.5W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant Thin Film
THIN FILM RES SMD 200 OHM 0.1% 2
- 型號:
- PHPA2512E2000BST1
- 品牌:
- Vishay Dale Thin Film
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 200 Ohms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 2.5W
- Composition
- Thin Film
- Features
- Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Supplier Device Package
- 2512
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.51mm)