ILHB1806ER600V
- 型號描述:
60 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 1806 (4516 Metric) 6A 20mOhm
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
- 型號:
- ILHB1806ER600V
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 1806 (4516 Metric)
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Current Rating (Max)
- 6A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 20mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 60 Ohms @ 100 MHz