首頁 > Vishay代理商 > ILHB0805ER601VSS12
影像僅供參考,以產品規格為準
ILHB0805ER601VSS12
型號描述:
600 Ohms 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 600mA 450mOhm
鐵氧體磁珠 600ohms 0.6A 0805 AEC-Q200
型號:
ILHB0805ER601VSS12
品牌:
Vishay
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Signal Line
Impedance @ Frequency
600 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
600mA
DC Resistance (DCR) (Max)
450mOhm
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Height (Max)
0.041" (1.05mm)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)