ILHB0805ER601V
- 型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 100mOhm
- 型號:
- ILHB0805ER601V
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- Current Rating (Max)
- 2A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 100mOhm
- Number of Lines
- 1
- Impedance @ Frequency
- 600 Ohms @ 100 MHz