ILHB0805ER601V
- 型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 100mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
- 型號:
- ILHB0805ER601V
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- Current Rating (Max)
- 2A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 100mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 600 Ohms @ 100 MHz