首頁 > Vishay代理商 > ILHB0805ER121V
影像僅供參考,以產品規格為準
ILHB0805ER121V
型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 5A 20mOhm
型號:
ILHB0805ER121V
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Filter Type
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max)
5A
DC Resistance (DCR) (Max)
20mOhm
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz