ILHB0603ER600V
- 型號描述:
60 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2A 100mOhm
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
- 型號:
- ILHB0603ER600V
- 品牌:
- Vishay Dale
- Impedance @ Frequency
- 60 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 2A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 100mOhm
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)