ILHB0603ER121VHC31
- 型號描述:
120 Ohms 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1A 200mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
- 型號:
- ILHB0603ER121VHC31
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Filter Type
- Signal Line
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 120 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 1A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 200mOhm
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)