CRCW25129R10JNEG
- 型號描述:
9.1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 9.1 OHM 5% 1W 2512
- 型號:
- CRCW25129R10JNEG
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Resistance
- 9.1 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 1W
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- 2512
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)