CRCW25127R50JNEH
- 型號描述:
7.5 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 7.5 OHM 5% 1W 2512
- 型號:
- CRCW25127R50JNEH
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 7.5 Ohms