CRCW25127R15FKEGHP
- 型號描述:
7.15 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 7.15 OHM 1% 1.5W 2512
- 型號:
- CRCW25127R15FKEGHP
- 品牌:
- Vishay Dale
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 1.5W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 2512
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 7.15 Ohms