首頁 > Vishay代理商 > CRCW25126R80JNEGIF
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW25126R80JNEGIF
型號描述:
6.8 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
厚膜電阻器 - SMD CRCW2512-IF 200 6R8 5% E67 e3
型號:
CRCW25126R80JNEGIF
Power (Watts)
1W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
6.8 Ohms