首頁 > Vishay代理商 > CRCW251261K9FKEG
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW251261K9FKEG
型號描述:
61.9 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
CRCW251261K9FKEG
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Resistance
61.9 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)