首頁 > Vishay代理商 > CRCW251247K0JNEGIF
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW251247K0JNEGIF
型號描述:
47 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
厚膜電阻器 - SMD CRCW2512-IF 200 47K 5% E67 e3
型號:
CRCW251247K0JNEGIF
品牌:
Vishay
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
47 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
2512
Ratings
Size / Dimension
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)