CRCW2512470RJNEGHP
- 型號描述:
470 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 470 OHM 5% 1.5W 2512
- 型號:
- CRCW2512470RJNEGHP
- 品牌:
- Vishay Dale
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Power (Watts)
- 1.5W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 470 Ohms