首頁 > Vishay代理商 > CRCW2512220RJNEG
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW2512220RJNEG
型號描述:
220 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 1watt 220ohms 5%
型號:
CRCW2512220RJNEG
品牌:
Vishay
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
220 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Ratings
Size / Dimension
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)