首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW251215R0FKEGHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW251215R0FKEGHP
型號描述:
15 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 15 OHM 1% 1.5W 2512
型號:
CRCW251215R0FKEGHP
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1.5W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
15 Ohms