首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW251210R0JNEHHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW251210R0JNEHHP
型號描述:
10 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
CRCW2512-HP 200 10R 5% E82 E3
型號:
CRCW251210R0JNEHHP
品牌:
Vishay Dale
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
10 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1.5W
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)