首頁 > Vishay Intertechnologies代理商 > CRCW2010470RJNEFHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW2010470RJNEFHP
型號描述:
470 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
CRCW2010470RJNEFHP
品牌:
Vishay Intertechnologies
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
470 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)