首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW20103R30FKEFHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW20103R30FKEFHP
型號描述:
3.3 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 3.3 OHM 1% 1W 2010
型號:
CRCW20103R30FKEFHP
品牌:
Vishay Dale
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
3.3 Ohms