首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW20103R00JNEFHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW20103R00JNEFHP
型號描述:
3 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 3 OHM 5% 1W 2010
型號:
CRCW20103R00JNEFHP
品牌:
Vishay Dale
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
3 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)