首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW201033R0JNEF
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW201033R0JNEF
型號描述:
33 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 33 OHM 5% 3/4W 2010
型號:
CRCW201033R0JNEF
品牌:
Vishay Dale
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.75W, 3/4W
Tolerance
±5%
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
33 Ohms