CRCW12186R81FNEK
- 型號描述:
6.81 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 6.81 OHM 1% 1W 1218
- 型號:
- CRCW12186R81FNEK
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Package / Case
- 1218 (3246 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Supplier Device Package
- 1218
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 6.81 Ohms