CRCW12186R80JNEKHP
- 型號描述:
6.8 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 6.8 OHM 5% 1.5W 1218
- 型號:
- CRCW12186R80JNEKHP
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 1.5W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Package / Case
- 1218 (3246 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 6.8 Ohms