首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW12184R99FKEK
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW12184R99FKEK
型號描述:
4.99 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 4.99 OHM 1% 1W 1218
型號:
CRCW12184R99FKEK
品牌:
Vishay Dale
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200
Package / Case
1218 (3246 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
1218
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
Failure Rate
Resistance
4.99 Ohms