首頁 > Vishay代理商 > CRCW12104R70JNEAHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW12104R70JNEAHP
型號描述:
4.7 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
CRCW12104R70JNEAHP
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:32 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.75W, 3/4W
Tolerance
±5%
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
4.7 Ohms