CRCW12104K99FKEA
- 型號描述:
4.99 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/2W 1210
- 型號:
- CRCW12104K99FKEA
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 4.99 kOhms