CRCW121047R0JNEAHP
- 型號描述:
47 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 47 OHM 5% 3/4W 1210
- 型號:
- CRCW121047R0JNEAHP
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Power (Watts)
- 0.75W, 3/4W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 47 Ohms