CRCW120643R0JNEAIF
- 型號描述:
43 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 43 OHM 5% 1/4W 1206
- 型號:
- CRCW120643R0JNEAIF
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 43 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)