首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW120610K0JNEAHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW120610K0JNEAHP
型號描述:
10 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 10K OHM 5% 3/4W 1206
型號:
CRCW120610K0JNEAHP
品牌:
Vishay Dale
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
10 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.75W, 3/4W
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)