首頁 > Vishay代理商 > CRCW08053K32FKEC
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW08053K32FKEC
型號描述:
3.32 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD D12/CRCW0805 100 3K32 1% ET6 E3
型號:
CRCW08053K32FKEC
品牌:
Vishay
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
20000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
3.32 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package
0805
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)