首頁 > Vishay Dale代理商 > CRCW06034K99FKEAHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW06034K99FKEAHP
型號描述:
4.99 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/3W 0603
型號:
CRCW06034K99FKEAHP
品牌:
Vishay Dale
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.333W, 1/3W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Failure Rate
Resistance
4.99 kOhms