首頁 > Vishay代理商 > CRCW0603200RJNEAHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW0603200RJNEAHP
型號描述:
200 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
CRCW0603200RJNEAHP
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:428 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.333W, 1/3W
Tolerance
±5%
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Failure Rate
Resistance
200 Ohms