首頁 > Vishay Intertechnologies代理商 > CRCW060310R0JNEAHP
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW060310R0JNEAHP
型號描述:
10 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
CRCW060310R0JNEAHP
品牌:
Vishay Intertechnologies
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Power (Watts)
0.333W, 1/3W
Tolerance
±5%
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Failure Rate
Resistance
10 Ohms