首頁 > Vishay代理商 > CRCW02014K99FNEDAT
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW02014K99FNEDAT
型號描述:
4.99 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD CRCW0201-AT 200 4K99 1% ET7 E3
型號:
CRCW02014K99FNEDAT
品牌:
Vishay
原廠包裝量:
10000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
4.99 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.05W, 1/20W
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0201 (0603 Metric)
Supplier Device Package
0201
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max)
0.010" (0.26mm)