首頁 > Vishay代理商 > CRCW0201100KFKED
影像僅供參考,以產品規格為準
CRCW0201100KFKED
型號描述:
100 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
型號:
CRCW0201100KFKED
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:610 倍增量:1
Resistance
100 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.05W, 1/20W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0201 (0603 Metric)
Supplier Device Package
0201
Ratings
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max)
0.010" (0.26mm)