首頁 > Vicor代理商 > V28C12H100BL2
影像僅供參考,以產品規格為準
V28C12H100BL2
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 Micro Family-Vin-28, Vout-12, Power-100
型號:
V28C12H100BL2
品牌:
Vicor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
9V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
8.33A
Power (Watts)
100 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
OVP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Efficiency
80%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Quarter Brick
Size / Dimension
2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)