首頁 > Vicor代理商 > V28B36T150BL
影像僅供參考,以產品規格為準
V28B36T150BL
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 Watts- 150 Vin 28 Vout 36 Grade - T
型號:
V28B36T150BL
品牌:
Vicor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
9V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
36V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
4.17A
Power (Watts)
150 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
OVP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Efficiency
79.8%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
9-DIP Module
Size / Dimension
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)