首頁 > Texas Instruments代理商 > LMK61A2-100M00SIAT
影像僅供參考,以產品規格為準
LMK61A2-100M00SIAT
型號描述:
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD Module
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ LVDS
型號:
LMK61A2-100M00SIAT
品牌:
Texas Instruments
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Silicon
Type
XO (Standard)
Frequency
100 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVDS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
196mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD Module
Supplier Device Package
6-QFM (7x5)
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.045" (1.15mm)